Nemáte čas ani peníze?

02.01.2014

Čas vám dát nemůžeme, ale můžeme vám ho hodně ušetřit. A peníze vám můžeme půjčit. Jestli chcete vědět, jak nepřestávejte číst tento článek.

Jsme nebankovní společnost Net Credit, která poskytuje krátkodobé online půjčky. Právě proto, že jsem nebankovní společnost, nás nesvazují pravidla a podmínky jako u bank. Jsme rychlí a flexibilní. Nevyžadujeme haldy papírů a potvrzení.

 

 

Nejrychlejší půjčka bez dokladů

26.12.2013

Rychlá a moderní doba potřebuje rychlé a dostupné služby. Už se vám stalo, že jste okamžitě potřebovali peníze, ale ty se vám nedostávali? Rychlým a snadným řešením je online půjčka bez dokladů. Opravdu si můžete přes internet zažádat o půjčku až do 12 000 Kč a pro získání půjčky nemusíte mít žádné doklady. Vyplnění žádosti vám zabere jen pár minut  a pak už si jen počkáte na peníze.

 

 

Podání žádosti o půjčku není vůbec těžké

10.12.2013

Obáváte se podání žádosti o půjčku? Máte strach, že je to na vás příliš složité. Strach rychle odhoďte, protože podání žádosti o půjčku u Net Credit je nejen jednoduché, ale hlavně i rychlé.

Proto, abyste si mohli požádat poprvé, je nutné se zaregistrovat. Ani na registraci není nic složitého. Předtím než si o půjčku požádáte, si dobře rozmyslete, jakou částku si chcete půjčit. Nekoukejte na půjčku jako na snadné získání peněz, Net Credit je váš pomocník pokud se dostanete do finančních potíží.  Pokud jste tedy rozmyšleni, jakou částku potřebujete a víte i na jak dlouhou dobu si ji chcete půjčit pak přejdete na www.netcredit.cz.

 

 

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE O iPAD MINI

02.12.2013

Tento dokument stanovuje úplná pravidla soutěže O iPAD MINI. (dále jen „soutěž“). Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

1. POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je společnost Net Credit s.r.o., se sídlem Vyšehradská 1349/2, Praha 2, PSČ: 128 00, IČ: 242 86 028, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném  Městským soudem v Praze, oddíl  C., vložka 193216. (dále jen „pořadatel“).

2. TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v termínu od 24. 03. 2014 do 28. 04. 2014 (dále jen „doba konání soutěže“) na území České republiky.

 

 

Potřebuji půjčit peníze

20.11.2013

Dostali jste se do finanční tísně? Potřebujete si rychle půjčit peníze? Pro banku nejste dostatečně lukrativním klientem? Nezoufejte, o půjčku si můžete požádat u nebankovní společnosti Net Credit.

Net Credit je nebankovní společnost, která poskytuje půjčky široké veřejnosti. Net Credit poskytuje menší půjčky, v řádu několika tisíc, ale zato podání žádosti je velmi rychlé a hlavně pohodlné. O půjčku si můžete požádat prostřednictvím webu nebo zasláním běžné sms zprávy.