Jak získat půjčku

12.11.2013

Dostali jste se do finančních potíží? Rádi byste si vzali půjčku, ale nevíte jak a ani kde? Pokud patříte do skupiny lidi, kteří nemají čas obíhat jednotlivé bankovní i nebankovní společnosti. Nechcete si brát dovolenou na to, abyste mohli odnést žádost na pobočku, jen proto, že si chcete půjčit několik tisícovek. Tak přesně pro vás je připravena nabídka nebankovní společnosti Net Credit.

 

 

Žádost o půjčku vám nezabere víc jak 15 minut

07.11.2013

Potřebujete si půjčit peníze bez zbytečného obíhání poboček. Chcete peníze mít okamžitě na účtu a nečekat týdny na schválení vaší žádosti? Pokud jste si na otázku odpověděli ano, tak pro vás máme dobrou zprávu, a tou je Net Credit. Net Credit je nebankovní společnost, která nabízí nebankovní online půjčky s výplatou na účet.

 

 

Jak zažádat o nebankovní půjčku?

30.10.2013

V případě že jste se rozhodli podat si žádost o půjčku u nebankovní společnosti. Je primární se rozhodnout také, u jaké společnosti si žádost podáte. Důležité je zjistit si informace o společnosti, u které si chcete půjčku vzít. Můžete se podívat na recenze na internetu, poptat se známých, ale vždy je důležité se seznámit s podmínkami, za jakých vám bude půjčka poskytnuta.

 

 

Pro půjčku si chodit nemusíte, přijde k vám sama

16.10.2013

Nemáte čas obíhat pobočky a všude zjišťovat informace zda vám půjčí peníze?  Nechcete se přebírat v nabídkách od různých společností? Využijte nabídky nebankovní půjčky od Net Credit. O půjčku požádáte prostřednictvím online formuláře a půjčka je vyplacena na váš bankovní účet. Vše může být vyřízeno rychle a bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Net Credit vám nabízí půjčky od 1 500Kč do 12 000Kč. Při první půjčce si můžete zažádat o částku do 4 500Kč. Pokud si budete chtít půjčit znovu a předtím jste v pořádku splatili všechny půjčky, můžete si požádat o vyšší částku a to až do 12 000Kč. Doba splatnosti půjčky, je zcela na vaší volbě a je to od 1 do 30 dní.