Peníze na pár dní - půjčíme vám!

17.03.2014

Potřebujete rychle zalepit díru ve vašem rozpočtu? Nevyšla vám výplata. Víme, že v dnešní době bohužel není problém se dostat do finanční tísně. Chápeme, že se to snadno stane a proto vám nabízíme pomocnou ruku v podobě krátkodobého úvěru. Podání žádosti i její vyhodnocení je velmi rychlé. Již během 15 minut můžete znát výsledek.

 

Jsme společnost Net Credit, která se již dlouhou dobu zabývá nebankovními úvěry. Online půjčky provozujeme také v Polsku, Lotyšsku a Rusku a věříme, že máme hodně spokojených klientů. Nabízíme půjčky od 1 500 Kč do 12 000Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Aby se celý proces žádosti o půjčky urychlil, probíhá vše online.

Stačí pouze na našich stránkách vyplnit jednoduchý formulář a odeslat ho. Pro dokončení registrace je nutné odeslat identifikační poplatek. Tento poplatek se zasílá pouze jednou a je to částka 1 Kč. Poplatek nevyžadujeme jen tam pro nic za nic, vyžadujeme ji pro ověření správnosti účtu, abychom půjčku odeslali na váš účet a ne někomu jinému.

Po přijetí peněz na účet je využití půjčky jen a jen na vás. Můžete si koupit to, po čem jste toužili, můžete zaplatit složenky, nebo si dozařídit byt. Je zcela a jen na vás jak ji využijete, nikdo po vás nebude chtít žádné potvrzení. 

Na stránkách Net Credit je také k dispozici kalkulačka půjčky. Na kalkulačce si nastavíte částku, kterou si chcete půjčit a dobu její splatnosti a ihned budete vědět, jakou částku budete v den splatnosti půjčky vracet. Při první půjčce si můžete vybrat částku od 1 500Kč do 4 500Kč s dobou trvání od 1 do 30 dní. Při každé další půjčce si můžete navolit vyšší částku a také můžete využívat benefit programu pro stálé zákazníky. Více informací o věrnostním programu se dozvíte přímo na stránkách  Net Credit.