Půjčit si peníze je snadné!

10.03.2014

 Chcete na Vánoce svým blízkým udělat radost, ale s vaší aktuální výplatnou to není možné. Rádi byste si před Vánocemi půjčili pár tisícovek na dárky pro své blízké. Nejrychlejší variantou je nebankovní online půjčka. Podání žádosti je možné kdykoliv, nejste omezování otvírací dobou, žádost totiž vyplňujete online. Je tedy jen na vás, kdy se rozhodnete žádost vyplnit.

 

Jednou z nebankovních společností, které poskytují rychlé půjčky je Net Credit. Net Credit již poskytl pomoc v podobě půjčku řadě občanů v České republice a ne jen tam. Je tedy opravdu prověřenou společností, u které se nemusíte obávat skrytých poplatků a smluvních podmínek v nečitelné velikosti písma. Vše je jasné a transparentní.

Velikost půjčky i doba splatnosti půjčky je jen na vás. Net Credit poskytuje půjčky občanům Čr, kteří mají pravidelný příjem a mají čistou platební historii. Na výběr máte částky od 1 500Kč do 12 000Kč. Při první půjčce si můžete požádat o částku do  4 500Kč. Doba vypůjčení peněz je od 1 do 30 dní. V případě, že by nastala komplikace a vy jste nemohli půjčku splatit v den splatnosti. Nevěšte hlavu, proto jste se museli registrovat. Díky registraci jste totiž získali i svoji uživatelkou zónu a zde můžete svoji půjčku snadno kontrolovat a navíc si ji zde za přiměřený poplatek můžete prodloužit dokonce i o jeden měsíc!

U nebankovní půjčky nemusíte mít žádného ručitele, ani poskytovat majetek jako zástavu. Jednoduše si půjčíte například 2 000 Kč na 14 dní  a tím snadno vyřešíte akutní finanční krizi.

Půjčka od Net Credit je opravdu rychlá a bezpečná a proto neváhejte ani chvíli a podejte si o ni žádost. Pokud však stále máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak na stránkách www.netcredit.cz získáte veškeré informace, které potřebujete vědět, nebo můžete telefonicky kontaktovat specialisty na úvěry a ti vám ochotně zodpoví vaše dotazy.