Půjčka rychle a bez stresu

04.03.2014

Hledáte kde si půjčit? Vaše pracovní doba vám nedovolujte požádat si o půjčku v kamenné pobočce? Buďte v klidu, protože moderní technologie přinášejí moderní řešení problémů. Společnost Net Credit totiž nabízí možnost podání půjčky online – pomocí webového formuláře, nebo si můžete požádat o půjčku dokonce i zasláním sms zprávy.

 

Díky tomu, že Net Credit nabízí možnost podání žádosti přes internet, nemusíte si brát volno na to, abyste si o půjčku požádali. O půjčku si můžete požádat kdykoliv 24hodin denně a 365 dní v roce. K podání žádosti potřebujete pouze internetové připojení. Vyřízení žádosti bývá také velmi rychlé. Pracovní doba specialistů v Net Creditu je od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00. Pokud si podáte žádost o půjčku mimo pracovní dobu, jsou žádosti vyřizovány postupně následující pracovní den.

Net Credit nabízí krátkodobé půjčky od 1 500Kč do 12 000Kč. Při první půjčce si můžete požádat o menší půjčku a to od 1 500Kč do 4 500Kč. Doba splatnosti je vždy na výběr a to od 1 do 30 dní. Takže je zcela na vás, jak si zvolíte dobu splatnosti, nejlepší je naplánovat si ji pár dní po tom, co obdržíte například výplatu. V tomto termínu by pro vás tedy neměl být problém půjčku splatit. V případě, že však dojde k problému a vy nebude moci půjčku splatit. Tak si půjčku můžete prodloužit a to až od 30 dní.

V případě, že se rozhodnete si o půjčku požádat, musíte se zaregistrovat. Díky registraci získáte zónu uživatele, kde si celou půjčku můžete spravovat. Kontrolovat kdy je doba splatnosti, kam máte půjčku vrátit, nebo jak již bylo výše zmíněno, můžete si půjčku požádat.

V případě, že máte více otázek k půjčce, najdete je na www.netcredit.cz nebo můžete přímo kontaktovat specialisty na úvěry prostřednictvím telefonu, emailu nebo facebook.