Rychle, ale určitě ne zběsile k půjčce

25.02.2014

Jste moderní člověk, používáte ke všemu internet, mobilní telefon nedáte z ruky, na nic nemáte čas? I přes to všechno jak jste moderní a výkonní rádi byste si půjčili peníze. Nemáte ale čas na to, abyste stáli fronty v bance, následně absolvovali administrativní kolečko s nejistým výsledkem?

 

V tom případě pro vás máme super zprávu, můžete si o půjčku požádat online. Opravdu je to možné! Pokud si požádáte například u nebankovní společnosti Net Credit, k vyřízení půjčky je zapotřebí pouze internetové připojení, mobilní telefon a bankovní účet. O půjčku si můžete požádat kdykoliv, kdy máte čas vy. Nemusíte brát ohledy na pracovní dobu společnosti. Žádost o půjčku jednoduše odešlete přes webový formulář a žádost bude vyřízena další pracovní den.

Net Credit nabízí krátkodobé nebankovní půjčky. K vypůjčení máte na výběr mezi částkami od 1 500Kč do 12 000Kč. Při první půjčce si můžete požádat o částku, která nepřesahuje  4 500Kč. Doba splatnosti půjčky je vždy na vás a na výběr máte od 1 dne do 30 dní.

Pro získání půjčky se musíte registrovat. To znamená, že na webu si vyberete výši půjčky a dobu jejího trvání, vyplníte několik základních údajů a formuláře odešlete. Pro dokončení je ještě nutné odeslat identifikační poplatek, který je 1 Kč. Poplatek je vyžadován z důvodu vaší bezpečnosti, tím že zašlete 1 Kč přímo z vašeho osobního účtu, bude možné ověřit správnost účtu, kam budou po schválení půjčky odeslány peníze. Díky registraci také získáte vlastní uživatelskou zónu. V té můžete pohodlně spravovat svoji půjčku.

Pokud prostřednictvím své zóny uživatele přivedete nového klienta, jako bonus od Net Credit obdržíte 200Kč na váš účet. Je jen na vás kolik půjčky schopných klientů přivedete, za každého vždy získáte  200Kč. Pokud máte více otázek na rychlou půjčku neváhejte kontaktovat specialisty na půjčky od Net Credit.