S rychlou půjčkou snadno vyjdete do další výplaty

22.04.2014

Tenhle měsíc vám přišla malá výplata? Nebo vás zastihl nečekaný výdaj? Do další výplaty je až neskutečně daleko? Oba problém vám poměrně snadno může vyřešit nebankovní online půjčka od Net Credit.

 

Net Credit je nebankovní organizaci, která poskytuje rychlé půjčky. Rychlé jsou hlavně proto, že celý proces půjčky od podání žádosti až po její výplatu probíhá online. Moderní doba tomu nasvědčuje, vše se zrychluje, nikdo nemá na nic čas… čas jsou peníze. Net Credit nabízí krátkodobé půjčky. Doba splatnosti půjčky je od 1 do 30 dní. Volba doby trvání půjčky je zcela na vašem rozhodnutí.

Nebankovní společnost vám však může, poskytnou menší finanční obnos. Online půjčka je opravdu pomoc v pravou chvíli, kdy potřebujete jen několik tisícikorun. Konkrétně Net Credit nabízí půjčky od 1 500Kč do 12 000Kč. Volba částky je také pouze na vás. Ale při první půjčce si můžete vybrat z částek od 1 500Kč do 4 500Kč.  Abyste si o půjčku mohli požádat, musíte vyplnit registraci. To znamená, že si o půjčku musíte požádat prostřednictvím webového formuláře, o každou další půjčku si můžete žádat zasláním běžné sms zprávy. A tím proces žádosti ještě můžete zrychlit.

Pro celý proces registrace je nutné odeslat identifikační poplatek 1 Kč. Tento poplatek je nutné odeslat z vašeho osobního bankovního účtu, aby bylo možné váš účet spárovat s vaší žádostí a tím zaručit, aby půjčka došla na správný účet.

Pro získání půjčky musíte být občanem České Republiky s trvalým pobytem na území ČR. Musíte být starší 22 let a mladší 70 let. Musíte mít trvalý a pravidelný příjem. Musíte mít čistou platební historii. Naopak nemusíte, dokládat žádné dokumenty, nemusíte mít ručitele za půjčku a ani nemusíte poskytovat majetek jako záruku.

V případě, že jste se rozhodli požádat si o půjčku, přejděte na www.netcredit.cz a podejte si žádost ihned!